На час воєнного стану працюємо в пн-пт з 10 до 16
Ми працюємо:
  • 10:00 - 16:00

У вашому кошику
поки немає товарів

Каталог

Екосистема ІСР та особливості її функціонування

Враховуючи те, як змінюється за вартістю Біткоін в доларах, цифровий сектор відрізняється унікальними перспективами розвитку та масштабованості. Один із яскравих прикладів того, як може формуватись екосистема – монета ІСР. Проте перш ніж оцінити її особливості, варто звернути увагу на те, що таке ІСР.

Internet Computer Coin як частина ІСР

ICP — це абревіатура від «Internet Computer Protocol», а також назва криптовалюти, яка є невід'ємною частиною проєкту Internet Computer, створеного компанією Dfinity. Internet Computer – це децентралізована платформа для хостингу смарт-контрактів, веб-сайтів та інших інтернет-сервісів.

Основна мета платформи – розширення функціональності блокчейну, зробивши його основою для побудови децентралізованого інтернету. Це дозволяє розробникам створювати та розгортати децентралізовані додатки, які можуть масштабуватися, подібно до звичайних веб-додатків, але без залежності від традиційної серверної інфраструктури.

ICP монета – частина екосистеми, яку створює децентралізована платформа. Актив використовується для різноманітних цілей та дозволяє повноцінно оцінити функціонал екосистеми.

Основні характеристики ICP Coin

До ключових особливостей та використання цифрової монети мережі можна віднести наступне:

  • Функціональність.

ICP – криптовалюта, яка використовується для оплати обчислювальних ресурсів у мережі Internet Computer. Монета також дозволяє учасникам платформи брати участь в управлінні мережею через механізм голосування.

  • Управління.

Власники крипти можуть брати участь у голосуванні щодо реалізації різних пропозицій та змін у мережі. Голосування також передбачає прийняття рішень щодо розвитку платформи, оновлень та інших стратегічних питань.

  • Дефляційна модель.

Механізм «спалювання» монет ICP, курс яких ви можете відстежити на біржі, використовується для зменшення загальної кількості токенів в обігу. Це відбувається, коли ICP конвертують у «цикли» для оплати обчислювальних ресурсів. Така модель створює дефляційний ефект, оскільки частина монет зникає з обігу.

  • Розподіл ресурсів.

ICP – це також інструмент фінансування різних ініціатив та стимулювання розробників, що підтримують функціонування Internet Computer. Додатково токен можна придбати для підтримки проєктів та заохочення розробки нових додатків і сервісів.

  • Взаємодія з контрактами і додатками.

ICP дозволяє створювати та розгортати смарт-контракти на платформі Internet Computer. Ці контракти можуть використовуватися для створення різних додатків, веб-сервісів, і навіть для керування токенізованими активами.

На відміну від класичного ринку, де просто можна купити Біткоїн у якості активу для розрахунків чи інвестування, ICP є ключовим компонентом більш широкої екосистеми, яка включає розробників, користувачів, та інших учасників. Платформа Internet Computer має на меті забезпечити децентралізовану інфраструктуру, що підтримує різноманітні додатки та сервіси. Вартість монети платформи буде залежати від стрімкості розвитку екосистеми, проте ціна Біткоіна може задавати загальні тренди, тому її також варто враховувати, плануючи власні інвестиції.