На час воєнного стану працюємо в пн-пт з 10 до 16
Ми працюємо:
  • 10:00 - 16:00

У вашому кошику
поки немає товарів

Каталог

Заправка чорнильних (струменевих) картриджів принтера в Києві

Заправка струминних та чорнильних картриджів проводиться в офісі Датапринт у Києві, за адресою: площа Бессарабська 5-А, поряд зі станціями метро Театральна, Льва Толстого, Університет, Хрещатик.

Струменеві принтери не заправляються на місці у клієнта, оскільки там немає необхідних умов та інструменту - промивних рідин, ультразвукового очищувача, праймера для відновлення тиску в картриджі. Процес заправки струминного картриджа в сервісі Датапринт у центрі Києва займає 15-20 хвилин, після чого клієнт отримує повний картридж.

Скільки коштує заправка чорнильного картриджа?

Назва послуги

Вартість грн.
Заправка чорного чорнильного картриджа HP 150
Заправка кольорового чорнильного картриджа HP 190
Заправка чорного чорнильного картриджа Canon 150
Заправка кольорового чорнильного картриджа Canon 190
Заправка чорнильниці HP будь-якого кольору від 190
Заправка чорнильниці Canon будь-якого кольору від 190

 


Про струминні принтери

 

Струменеві картриджі це резервуари з чорнилом. Струменеві вони бувають 2 видів:

  • повноцінні картриджі (друкуюча голівка всередині); 
  • чорнильниці (лише ємність з чорнилом).

заправка струйных картриджей

Чорнильниці це пластикові контейнери з чорнилом усередині та соплом, через яке чорнило подається в принтер. Друкуючі механізми сконцентровані всередині принтера. Такий тип витратних матеріалів є у струменевих принтерах Epson і Brother.

заправка чернильных картриджей

Інші виробники, такі як Hewlett Packard, Canon, Lexmark використовують і інший тип розхідників - повноцінні струменеві картриджі. Це складні пристрої, які містять чорнило і виконують функцію друку, бо друкуюча головка, головний елемент струминного друку, знаходиться всередині картриджа. З цієї причини цей тип коштує дорожче за чорнильницю.

У майстерні Датапринт присутнє необхідне обладнання для повноцінної заправки чорнильних картриджів - водорозчинне та пігментне чорнило, що розчиняють рідини кількох типів, ультразвуковий очищувач сопел, праймер для створення розрідження в картриджі. Навіть якщо друкуюча головка в картриджі засохла, ми зможемо її оживити. Просто вийміть картриджі з принтера та принесіть у нашу майстерню.

струйные картриджи