Працюємо з 10 до 16 в пн-пт
Ми працюємо:
  • 10:00 - 16:00

У вашому кошику
поки немає товарів

Каталог

Ремонт принтерів в Києві

ремонт принтеров в центре киева

Практично в кажному домі або офісі є друкуюча техніка. То документ треба надрукувати, то схему вивести на папір, то роздрукувати недавно відзняти фотографії. Проте, рано чи пізно, за активного використання, обладнання виходить з ладу. Щоб не купувати нове, краще знайти майстерів, котрі можуть виконати ремонт принтера. Важливо щоб послуги надавались з гарантією та мали розумну вартість.

Строки

Діагностика лазерного принтера 1-2 дні
Діагностика струменевого принтера 1-2 дні
Діагностика чекового принтера 1-2 дні
Ремонт лазерного принтера 1-3 дні *
Ремонт струменевого принтера 2-7 днів **
Ремонт чекового принтера 1-3 дні
Забір принтера післе заявки клієнта (по Києву) 1 день
Доставка принтера після ремонту/діагностики (по Києву) день

* - при наявності запчастин на нашому складі або в постачальників

** - відмочка сильно засохшої друкуючої голівки може заняти тривалий час.

Вартість доставки

Доставка принтера автомобілем по Києву в обидві сторони 300 грн.

Вартість діагностики

Діагностика безкоштовна, якщо принтер не підлягає ремонту або клієнт відмовляється від ремонту

В Києві ціни на ремонт принтерів та МФП різняться та залежать від складності та характеристик несправності. З ладу може вийти блок живлення або зламатися картридж. Післе ретельної діагностики майстер з'ясує що саме не працює не так і як це вирішити, а також повідомить кількість часу, необхідного для ремонтних робіт. Довірте свою оргтехніку нашим спеціалістам, щоб бути впевненим в тривалому періоді служби обладнання. Ми виконуємо ремонт та обслуговування принтерів за доступними цінами в столиці.

Ціни на ремонт

Вид техніки Профілактика, грн. Ремонт, грн.
Принтер А4 монохр. лазерний від 400 від 500
Принтер А3 монохр. лазерний від 500 від 600
Принтер А4 кол. лазерний від 400 від 500
Принтер А3 кол. лазерний від 500 від 600
БФП А4 монохр. лазерний від 400 від 500
БФП А3 монохр. лазерний від 500 від 900
БФП А4 кол. лазерний від 400 від 600
БФП А3 кол. лазерний від 500 від 1500
Принтер А4 струменевий від 400 від 500
Принтер А3 струменевий від 500 від 800
БФП А4 струменевий від 400 від 600
БФП А3 струменевий від 500 від 900
Принтер чековий від 400 від 600
Скидання абсорбера (памперса)
600-800

Гарантія на ремонт 3 місяці. Дається лише на виконану роботу.

Оренда підмінного принтера на час ремонту 300 грн.

Наш сервісний центр виконує оперативний ремонт лазерних принтерів та ремонт струменевих принтерів та МФП. Якщо у вас зламався лазерний апарат і його необхідно поремонтувати, наш водій може оперативно виїхати та забрати його в ремонт. Всі необхідні роботи будуть виконані в нашій майстерні. Наші майстри спеціалізуються на виконанні ремонту таких брендів як HP, Canon, Samsung, Xerox, Brother, Epson та інших.

Стандартні сроки робіт: 1-5 рабочих днів. При необхідності замовлення додаткових запчастин строки рабіт можуть бути збільшені.

Профілактика лазерного ч/б принтера включає: чистка пічки, роликів захоплення паперу, гальмівного майданчика. Загальна чистка робочого тракту принтера тонерним пилосмоком.

Профілактика лазерного кольорового принтера включає: чистка пічки, роликів захоплення паперугальмівного майданчика, стрічки переносу. Загальна чистка робочого тракту принтера тонерним пилосмоком.

ремонт принтеров в киеве

Увага! Послуга надання підмінного принтера коштує 300 грн. незалежно від терміну користування. (Повний картридж у комплекті).

Ремонт принтерів у Києві для справної роботи оргтехніки.

Якщо ваш МФП перестає справно функціонувати, потрібно здійснити діагностику несправності. Найкраще довірити цю роботу фахівцям, які за короткий термін з'ясують, у чому полягає проблема та оперативно її усунуть. Наші фахівці займаються ремонтом принтерів у Києві вже довгий час. Ми проводимо ремонт принтерів лише у себе в майстерні. Якщо потрібно доставити вашу техніку до нас і назад, водій це зробить в короткий термін. За тривалий період нашої роботи в нас вже накопичились необхідні досвід та знання для того, щоб впевнено повертати працездатність оргтехніки.

У нашому сервісі ми ремонтуємо струменеві та лазерні принтери з обов'язковою гарантією на виконану роботу. Заміна комплектуючих, заправка та ремонт окремих частин - нашим майстрам будь-яке завдання під силу.

ремонт принтеров в Датапринт