На час воєнного стану працюємо в пн-пт з 10 до 16
Ми працюємо:
  • 10:00 - 16:00

У вашому кошику
поки немає товарів

Каталог

Ремонт принтерів в Києві

ремонт принтеров в центре киева

Практично в кажному домі або офісі є друкуюча техніка. То документ треба надрукувати, то схему вивести на папір, то роздрукувати недавно відзняти фотографії. Проте, рано чи пізно, за активного використання, обладнання виходить з ладу. Щоб не купувати нове, краще знайти майстерів, котрі можуть виконати ремонт принтера. Важливо щоб послуги надавались з гарантією та мали розумну вартість.

Строки

Діагностика лазерного принтера 1-3 дні
Діагностика струменевого принтера 1-3 дні
Діагностика чекового принтера 1-3 дні
Ремонт лазерного принтера 1-3 дні *
Ремонт струменевого принтера 2-7 днів **
Ремонт чекового принтера 1-5 днів

* - при наявності запчастин на нашому складі або в постачальників

** - відмочка сильно засохшої друкуючої голівки може заняти тривалий час.

Вартість доставки

Увага! У зв'язку з мобілізацією забору/доставки принтерів немає. Лише ремонт на місці.

Вартість діагностики

Діагностика безкоштовна у випадку ремонту принтера у нас.

Якщо принтер не підлягає ремонту або клієнт відмовляється від ремонту, діагностика оплачується клієнтом в повному обсязі.

 

В Києві ціни на ремонт принтерів та МФП різняться та залежать від складності та характеристик несправності. З ладу може вийти блок живлення або зламатися картридж. Післе ретельної діагностики майстер з'ясує що саме не працює не так і як це вирішити, а також повідомить кількість часу, необхідного для ремонтних робіт. Довірте свою оргтехніку нашим спеціалістам, щоб бути впевненим в тривалому періоді служби обладнання. Ми виконуємо ремонт та обслуговування принтерів за доступними цінами в столиці.

Ціни на ремонт

Вид техніки Профілактика, грн. Ремонт, грн.
Принтер А4 монохр. лазерний від 500 від 700
Принтер А3 монохр. лазерний від 700 від 900
Принтер А4 кол. лазерний від 700 від 1000
Принтер А3 кол. лазерний від 1000 від 1500
БФП А4 монохр. лазерний від 800 від 1000
БФП А3 монохр. лазерний від 1500 від 2000
БФП А4 кол. лазерний від 900 від 1500
БФП А3 кол. лазерний від 1200 від 2000
Принтер А4 струменевий від 600 від 800
Принтер А3 струменевий від 900 від 1000
БФП А4 струменевий від 800 від 800
БФП А3 струменевий від 1200 від 1200
Принтер чековий від 500 від 500
Скидання абсорбера (памперса)
600-1500

 

Гарантія на ремонт 3 місяці. Дається лише на виконану роботу.

 

Оренда підмінного принтера на час ремонту 500 грн.

 

Наш сервісний центр виконує оперативний ремонт лазерних принтерів та ремонт струменевих принтерів та МФП. Якщо у вас зламався лазерний апарат і його необхідно поремонтувати, наш водій може оперативно виїхати та забрати його в ремонт. Всі необхідні роботи будуть виконані в нашій майстерні. Наші майстри спеціалізуються на виконанні ремонту таких брендів як HP, Canon, Samsung, Xerox, Brother, Epson та інших.

Стандартні сроки робіт: 1-5 рабочих днів. При необхідності замовлення додаткових запчастин строки рабіт можуть бути збільшені.

Профілактика лазерного ч/б принтера включає: чистка пічки, роликів захоплення паперу, гальмівного майданчика. Загальна чистка робочого тракту принтера тонерним пилосмоком.

Профілактика лазерного кольорового принтера включає: чистка пічки, роликів захоплення паперугальмівного майданчика, стрічки переносу. Загальна чистка робочого тракту принтера тонерним пилосмоком.

ремонт принтеров в киеве

Увага! Послуга надання підмінного принтера коштує 300 грн. терміном до 1 місяця. (Робочий картридж у комплекті).

Ремонт принтерів у Києві для справної роботи оргтехніки.

Якщо ваш МФП перестає справно функціонувати, потрібно здійснити діагностику несправності. Найкраще довірити цю роботу фахівцям, які за короткий термін з'ясують, у чому полягає проблема та оперативно її усунуть. Наші фахівці займаються ремонтом принтерів у Києві вже довгий час. Ми проводимо ремонт принтерів лише у себе в майстерні. Якщо потрібно доставити вашу техніку до нас і назад, водій це зробить в короткий термін. За тривалий період нашої роботи в нас вже накопичились необхідні досвід та знання для того, щоб впевнено повертати працездатність оргтехніки.

У нашому сервісі ми ремонтуємо струменеві та лазерні принтери з обов'язковою гарантією на виконану роботу. Заміна комплектуючих, заправка та ремонт окремих частин - нашим майстрам будь-яке завдання під силу.

ремонт принтеров в Датапринт