Працюємо з 10 до 16 в пн-пт
Ми працюємо:
  • 10:00 - 16:00

У вашому кошику
поки немає товарів

Каталог

Ремонт струменевих принтерів в Києві

 

Недорога оргтехніка користується величезною популярністю за рахунок своєї доступності та задовільної якості друку. Комплектуючі для них продаються практично скрізь, а їхня ціна зовсім не б'є по кишені. Але є у них одне "але" - виходять з ладу вони доволі часто, а єдино вірним виходом є надійний ремонт струменевих принтерів. Надійних майстрів знайти не так просто, як здається, але можете бути спокійні, з нашою допомогою вам ніяка поломка не страшна. Ремонт струменевого принтера хвилинна справа для наших спеціалістів.

Вид техніки Діагностика, грн. Ремонт, грн.
Принтер А4 струменевий 200 від 500
Принтер А3 струменевий 200 от 700
МФП А4 струменевий 200 от 600
МФП А3 струменевий 200 от 800

 

 

Доставка водієм по Києву в обидві строни 300 грн.

 

Увага. Кур'єр не вповноважений відключати, підключати, налаштовувати пристрої. До його обов'язків входить лише доставка техніки по місту.

ремонт струйных принтеров Датапринт

Надійне плече при ремонті струменевих принтерів у Києві.

У нашому сервісному центрі працюють фахівці, для яких немає непосильних завдань, якщо йдеться про ремонт струменевих принтерів у Києві. Провести діагностику та виявити джерело неполадок, щоб потім оперативно усунути його, так працюють професіонали своєї справи. Ми пропонуємо ремонт струменевих принтерів різних марок:

  • hp;
  • canon;
  • epson.

Як правило, чорнильні принтери купують для домашнього використання через низьку вартість або для офісу під спеціальні потреби (друк кольорових документів). Дані пристрої мають деякі сумнівні переваги перед лазерними побратимами, а саме можливість підключення СБПЧ (система безперервної подачі чорнила) або встановлення ПЗК (комплект картриджів, що перезаправляються). У цьому випадку вартість відбитка помітно знижується, але збільшується ризик поломки пристрою, найчастіше – друкуючої голівки. Крім того, чорнило всередині принтера забиває друкарський тракт, внаслідок чого каретка не може вільно переміщатися, виникають проблеми із захопленням паперу. Якщо ж використовувати фірмові картриджі, проблеми зі струменевим принтером виникають значно рідше, але вартість друку занадто висока.

На всі послуги, пов'язані з поновленням працездатності оргтехніки, діє гарантія, якою можна скористатися за необхідності.