На час воєнного стану працюємо в пн-пт з 10 до 16
Ми працюємо:
  • 10:00 - 16:00

У вашому кошику
поки немає товарів

Каталог

Купити картридж для принтера в Києві

  • Код
  • Фото
  • Назва
  • Продаж
  • Заправка

Не тільки офісним працівникам потрібен принтер, щоб друкувати документи та зображення. У домашніх умовах така техніка використовується майже повсюдно. Але працюватиме вона лише тоді, коли є папір, а картридж для принтера заповнений чорнилом. Якщо ви активно використовуєте принтер, то фарба закінчиться швидко, її зазвичай вистачає на 3-4 пачки паперу. Що ж робити після цього: купити картридж із оригінальної серії, який випускає виробник чи заправити самому?

Вибір завжди за вами, але варто пам'ятати, що використання неоригінальних і самостійна заправка їх може призвести до того, що ви втратите гарантію на свою техніку. Краще замовити картриджі для принтера або просто знайти необхідний магазин, щоб техніка служила ще довго. Ціна їх у більшості випадків доступна і не сильно спустошує кишеню. В результаті можна не турбуватися про справну роботу БФП. У Києві продаж оригінальних картриджів для друкарської техніки один із напрямків нашої діяльності.

Де краще купити кольоровий картридж?

Для тих, хто роздруковує не тільки документи та таблиці, а й друкує фотографії або гарні картинки, питання купівлі кольорових картриджів гостро стоїть. Чорнила в них закінчуються швидко, і потрібно знаходити місця, де вони продаються та ще й за розумною ціною. Таким місцем можна назвати наш магазин. Ми пропонуємо купити кольоровий картридж у Києві за розумною вартістю потрібної вам моделі. У нас у продажу оригінальні моделі від виробників, з якими ваша оргтехніка служитиме довго та справно.

Замовити лазерні та струменеві картриджі швидко і за доступною ціною.

Важливо пам'ятати, що лазерні та струменеві принтери працюють по-різному, тому і комплектуючі для них суттєво відрізняються. Картриджі струменеві працюють за своєю схемою, яка докорінно відрізняється від того, як функціонує лазерний картридж. Незалежно від цього, ви можете купити комплектуючі для оргтехніки різних марок за розумними цінами.

Наприклад, картриджі для струменевих принтерів відносно недорого коштують, але замінювати їх потрібно частіше, оскільки чорнило в них закінчується швидше. З іншого боку, картриджі для лазерних принтерів коштують набагато дорожче, але й служать вони довго. У нас ви можете знайти те, що потрібно і не переживати за ціну витратних матеріалів.

Ми виконуємо доставку картриджів по лівому та правому березі, по всьому центру міста, по всіх лініях метро та житлових масивах міста.