На час воєнного стану працюємо в пн-пт з 10 до 16
Ми працюємо:
  • 10:00 - 16:00

У вашому кошику
поки немає товарів

Каталог

Чековий POS принтер: впровадження та переваги

Чековий POS принтер – це термопринтер, який використовує технологію термодруку (випалювання інформації) на спеціальному термочутливому касовому папері, змотаному в рулони. Такі принтери необхідні для магазинів, підприємств сфери послуг та кухонь ресторанів для друку замовлень. Крім того, з розвитком електронної комерції збільшилась кількість підприємців, які роблять відправлення замовлених товарів через поштові служби Нова пошта та Укрпошта. Щоб не стояти у довгих чергах, підприємці самостійно створюють заовлення, друкують їх на чекових принтерах та без черг відправляють посилки через термінал самообслуговування. У цій статті ми розглянемо переваги та недоліки викростання чекових термопринтерів.

Переваги використання чекових термопринтерів:

  • Збільшення швидкості обслуговування клієнта. Термодрук дуже швидкий, що сприяє підвищенню лояльності покупців. Клієнти, отримавши здачу або сплативши банківською карткою, не хочуть чекати на надрукований чек. Більшість моделей принтерів оснащено обрізачем, що швидко від'єднує чек потрібної довжини, уникнувши використання ножиць. Завантаження касової стрічки у принтер відбувається дуже швидко, не потрібно стежити за заміною картриджів або фарби.
  • Зниження шуму. Термопринтери майже безшумні, що є важливим у вимірюваному середовищі магазинів та ресторанів з багатьма пристроями.
  • Економія на витратних матеріалах. POS принтери друкують чеки, квитанції різної довжини, що дозволяє знизити витрати на папір, порівняно зі звичайними офісними принтерами. Можна надрукувати гарантійні талони та накладні, що допомагає знизити витрати на додаткові документи.
  • Захист довкілля, зниження відходів. Використання термочутливого касового паперу дозволяє зменшити навантаження на довкілля. Позбавлення необхідності у використанні картриджів та фарбуючих стрічок сприяє зниженню відходів.
  • Економія робочого простору. За рахунок малих габаритів, чекові принтери можна розмістити в умовах обмеженого простору так, що він займе зовсім мало місця. Крім того, його можна повісити вертикально і він буде чудово працювати.

Недоліки POS принтерів чеків:

  • Монохромний друк. Чеки не виглядають такими естетичними, як на кольорових принтерах. Можливий варіант – замовлення касової стрічки із препринтом для додання зображень або логотипів.
  • Зміна яскравості інформації з часом. Зображення на чеку може тьмяніти з часом або вигорати при дії сонячних променів. Температурні екстремуми також можуть вплинути на якість друку.
  • Обмежений формат друку. Більшість касових принтерів друкують на малоформатних листах.

Хоча POS принтери мають свої недоліки, їх переваги використання надають значну користь бізнесу та клієнтам. При виборі сервісного центру по ремонту принтера чеків рекомендуємо звернутися до професіоналів, таких як наша компанія Датапринт, яка пропонує обслуговування різних моделей чекових термопринтерів.