На час воєнного стану працюємо в пн-пт з 10 до 16
Ми працюємо:
  • 10:00 - 16:00

У вашому кошику
поки немає товарів

Каталог

Засоби захисту рослин

Засоби захисту рослин, також відомі як пестициди, є різними хімічними або біологічними речовинами, які застосовуються для контролю шкідників, хвороб та бур'янів, що можуть завдати шкоди рослинам. Ці засоби можуть бути застосовані як в сільському господарстві, так і в садівництві, а також в інших областях, де рослини потребують захисту. А придбати якісні гербіциди, фунгіциди, інсектициди та інші засоби можна в магазині Агродім.

Види засобів захисту рослин

  1. Інсектициди: Використовуються для знищення комах-шкідників, таких як комарі, метелики, хрущі, клопи тощо.
  2. Фунгіциди: Призначені для боротьби з грибковими захворюваннями, такими як мілдью, ржавчина, чорна нога та інші грибкові інфекції.
  3. Гербіциди: Використовуються для боротьби з бур'янами, що конкурують зі зростанням культурних рослин.
  4. Акарициди: Застосовуються для боротьби з кліщами та павутинним кліщам.
  5. Родентициди: Призначені для боротьби з гризунами, такими як миші та щури.
  6. Нематоциди: Використовуються для боротьби з нематодами, які можуть шкодити кореневій системі рослин.

Багато засобів захисту рослин можуть бути корисними, але також потенційно шкідливими для навколишнього середовища, і можуть потребувати обережного та правильного застосування. Розробники та виробники засобів захисту рослин зазвичай враховують безпеку та ефективність своїх продуктів, але важливо дотримуватися інструкцій з використання та зберігання.

В органічному сільському господарстві використовуються біологічні методи контролю шкідників, такі як використання корисних комах або мікроорганізмів, щоб уникнути або знизити використання хімічних пестицидів.

Типи засобів захисту рослин

Хімічні та біологічні засоби захисту рослин - це дві основні категорії пестицидів, які використовуються для боротьби з шкідниками, хворобами та бур'янами, які можуть впливати на вирощені культури. Кожна з цих категорій має свої особливості, переваги та обмеження.

  • Хімічні засоби захисту рослин: Хімічні пестициди включають різноманітні хімічні сполуки, такі як інсектициди, фунгіциди, гербіциди та інші. Вони розроблені для усунення шкідників та захворювань рослин шляхом хімічної реакції з організмами, які потрібно контролювати. Деякі з хімічних пестицидів можуть бути більш потужними та ефективними у короткостроковому плані, але вони також можуть мати негативний вплив на довкілля, якщо використовуються неконтрольовано.
  • Біологічні засоби захисту рослин: Біологічні пестициди використовують живі організми, такі як корисні комахи, бактерії, гриби або віруси, для контролю шкідників та хвороб. Вони природнього походження і мають більш природню, екологічно безпечну спрямованість. Біологічні засоби захисту рослин є менш токсичними для людей і тварин, мають мало або жодного залишкового ефекту в навколишньому середовищі і можуть бути корисними для створення біологічного балансу у природних екосистемах.

Обидві ці категорії пестицидів мають свої переваги та недоліки, і їх використання залежить від конкретних потреб та обставин. У стійкому сільському господарстві, садівництві та інших сферах застосування пестицидів важливо дотримуватись правил безпечного та ефективного використання, а також забезпечити збалансований підхід до захисту рослин, з урахуванням захисту навколишнього середовища.